24 CZERWCA (CZWARTEK) O GODZINIE 16.30 SPOTYKAMY SIĘ W SŁUPSKIM CENTRUM ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH I EKONOMII SPOŁECZNEJ PRZY ULICY NIEDZIAŁKOWSKIEGO 6. GOŚĆMI W PROJEKCIE „AKADEMIA AKTYWNEGO SENIORA” REALIZOWANYM ZE ŚRODKÓW FUNDACJI LOTTO BĘDĄ: PSYCHOLOG MONIKA WALCZAK (JAK RADZIĆ SOBIE Z SAMOTNOŚCIĄ PODCZAS PANDEMII?) ORAZ INFORMATYK MACIEJ GIERCZAK (JAK KOMUNIKOWAĆ SIĘ Z BLISKIMI WYKORZYSTUJĄC NOWOCZESNE TECHNIKI?). LICZBA MIEJSC OGRANICZONA! ZAPISY TELEFONICZNE POD NUMEREM 578 787 061 OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 9.00-17.00.

 

TRWA KONKURS FOTOGRAFICZNY „Patriotyzm w obiektywie seniora”. Do 15 lipca można zgłaszać zdjęcia konkursowe. Zasady konkursu znajdują się na stronie internetowej Fundacji w zakładce „projekty”. Na uczestników czekają nagrody – książki o tematyce historycznej. Zapraszamy do udziału.

W ramach projektu fotograficznego przygotowaliśmy dla Was kilka filmów, m.in. o naszym mieście. Zachęcamy do obejrzenia. Wszystkie materiały dostępne na stronie www.fundacjaimperio.pl w zakładce „projekty” – Patriotyzm w obiektywie seniora. Projekt realizowany ze środków Fundacji ARP.

 

Rozpoczął się nabór chętnych do projektu AKADEMIA KASZUBSKA. Będzie on realizowany do końca listopada 2021 roku dzięki dofinansowaniu ze środków PZU. W projekcie promującym kulturę Kaszub przygotowaliśmy dla Was zajęcia plenerowe, spotkania, konkursy i wycieczki, m.in. do Bytowa, Kościerzyny, Szymbarku i Kluk. Więcej informacji na stronie internetowej. Zachęcamy do śledzenia aktualności i zapisywania się na poszczególne wydarzenia. Po ukazaniu się informacji o zapisach zgłoszenia przyjmowane będą od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 17.00 pod numerem telefonu 578 787 061.