W okresie społecznej izolacji spowodowanej sytuacją epidemiczną mamy ograniczone możliwości bezpośrednich spotkań. To nie znaczy, że mamy się nudzić! Zapraszamy do udziału w dwóch konkursach fotograficznych. Zachęcamy do wykonania fotografii i przesłania go według poniższych wskazówek. Najciekawsze prace zostaną nagrodzone drobnymi upominkami (książki, gadżety, kalendarze).

Konkurs nr 1 – Tu też jest pięknie!
W najbliższym czasie zaprosimy Was do wirtualnych podróży prezentujących ciekawe zakątki świata. Zaglądajcie na nasza stronę. A tym czasem – pokażcie piękno Waszej okolicy. Przecież nie tylko „cudze chwalimy”, ale też „swoje znamy”! Wykonajcie jedno zdjęcie (aparatem lub smartfonem) pokazujące ciekawe miejsca, krajobraz, architekturę, ulubiony zakątek. Prześlijcie nam zdjęcie w jeden z podanych niżej sposobów.

Konkurs nr 2 – Animal friend
Wielu z Was ma swojego zwierzęcego pupila – psa, kota, może rybki, ptaki! A może macie w gospodarstwie jakieś zwierzęta? Czekamy na wesołe zdjęcie zwierzęcego przyjaciela. Możecie zgłaszać też fotografie zwierząt żyjących dziko w naturze. Być może uda Wam się uwiecznić np. sarnę, lisa lub powracające z cieplejszych rejonów ptaki. Pstrykajcie i przesyłajcie fotografie – najciekawsze umieścimy na stronie internetowej, a oryginalne i wesołe – nagrodzimy drobnymi upominkami!

Zapraszamy do wspólnej zabawy – zgłoszenia przyjmujemy do 28 lutego!

Podpisane imieniem i nazwiskiem zdjęcia konkursowe można przesłać na jeden z podanych sposobów:

• MMS na numer telefonu Fundacji Imperio: 578 787 061
  • Na adres e-mail: kontakt@nauka-plus.pl
  • Pocztą tradycyjną na adres: Fundacja Imperio, Herbsta 12/17, 76-200 Słupsk z dopiskiem „Konkurs”