Dzięki dofinansowaniu naszego Partnera – Fundacji LOTTO, w okresie od kwietnia do sierpnia 2021 roku zrealizujemy kolejny projekt angażujący osoby w wieku emerytalnym.

Ponownie zaproponujemy Wam wspólne  spacery z kijkami, plenery i konkursy. O realizowanych działaniach będziemy informować telefonicznie oraz na stronie Fundacji Imperio.

Serdecznie zapraszamy do udziału. Wspólnie zadbamy o to, by zachować wszystkie możliwe środki bezpieczeństwa.

WARSZTATY Z PSYCHOLOGIEM
„Jestem sam,
ale nie jestem samotny”

SZKOLENIE INFORMATYCZNE
„Komputer i smartfon pomagają podczas społecznej izolacji”

24 CZERWCA (CZWARTEK) O GODZINIE 16.30 SPOTYKAMY SIĘ W SŁUPSKIM CENTRUM ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH I EKONOMII SPOŁECZNEJ PRZY ULICY NIEDZIAŁKOWSKIEGO 6. GOŚĆMI W PROJEKCIE „AKADEMIA AKTYWNEGO SENIORA” REALIZOWANYM ZE ŚRODKÓW FUNDACJI LOTTO BĘDĄ: PSYCHOLOG MONIKA WALCZAK (JAK RADZIĆ SOBIE Z SAMOTNOŚCIĄ PODCZAS PANDEMII?) ORAZ INFORMATYK MACIEJ GIERCZAK (JAK KOMUNIKOWAĆ SIĘ Z BLISKIMI WYKORZYSTUJĄC NOWOCZESNE TECHNIKI?). LICZBA MIEJSC OGRANICZONA! ZAPISY TELEFONICZNE POD NUMEREM 578 787 061 OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 9.00-17.00.

PO WIECZORZE KAWALERSKIM…

12 czerwca seniorzy uczestniczący w projekcie „Akademia Aktywnego Seniora” obejrzeli „Wieczór kawalerski” – przedstawienie Nowego Teatru im. Witkacego w Słupsku. Zabawna, świetnie wyreżyserowana i doskonale zagrana sztuka wniosła w nasze życie odrobinę normalności po trudnym okresie społecznej izolacji. Przy zachowaniu wymogów sanitarnych (odstępy, maseczki) mogliśmy przeżyć miły wieczór, spotkać się bez pośrednictwa ekranu komputera, porozmawiać i pomarzyć, że przynajmniej w jakimś stopniu wreszcie będzie normalnie.

AKTYWNIE W SŁOWIŃSKIM PARKU NARODOWYM

Seniorzy z powiatu słupskiego uczestniczący w projekcie Akademia Aktywnego Seniora na ścieżkach turystycznych Słowińskiego Parku Narodowego.

Projekt dofinansowany ze środków finansowych Fundacji LOTTO.