5 października (sobota) organizujemy kolejny wyjazd studyjny w ramach projektu „Aktywnie i kreatywnie”. Tym razem seniorzy odwiedzą gdańskie Muzeum II Wojny Światowej, obejrzą wystawę i ekspozycje oraz wysłuchają prelekcji na temat wydarzeń, które upamiętnia ta szczególna placówka. To dla Polaków wyjątkowy okres wspominania ważnych wydarzeń i uroczystego upamiętniania kolejnych znaczących rocznic (80. rocznica wybuchu II Wojny Światowej i 101. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości). Odwiedzając Muzeum nie tylko zachęcamy seniorów do aktywnego i kreatywnego spędzania czasu. Propagujemy też wartości patriotyzmu i umiłowania Ojczyzny, co wpisuje się w „Strefę Orła Białego” Fundacji Imperio.

Zapraszamy do zapisów pod numerem telefonu 578 787 061.

Projekt dofinansowany przez Fundację Agencji Rozwoju Przemysłu.